http://www.kowbojki.pl Dlaczego tak dokuczacie Tomkowi? http://www.kowbojki.pl Kupiłam sobie słuchawki za 1600 zl http://www.kowbojki.pl Czy metr w biodrach to dużo? http://www.kowbojki.pl W TEGO SYLWESTRA CHCĘ SIĘ ZAKOCHAĆ http://www.kowbojki.pl Oddalibyście? http://www.kowbojki.pl Dlaczego pijecie alkohol? http://www.kowbojki.pl Pochwalcie sie co dostaliscie na gwiazdke? http://www.kowbojki.pl W TEGO SYLWESTRA CHCĘ SIĘ ZAKOCHAĆ http://www.kowbojki.pl Czy metr w biodrach to dużo? http://www.kowbojki.pl Czy metr w biodrach to dużo? http://www.kowbojki.pl Co teraz robicie? Dużo przytyliście przez święta? http://www.kowbojki.pl Pochwalcie sie co dostaliscie na gwiazdke? http://www.kowbojki.pl Męczę się! http://www.kowbojki.pl Za chwile zamierzam dokonać świątecznego aktu... http://www.kowbojki.pl Pochwalcie sie co dostaliscie na gwiazdke? http://www.samosia.pl Jak wam życie mija ? http://www.kowbojki.pl Co teraz robicie? Dużo przytyliście przez święta? http://www.kowbojki.pl Męczę się! http://www.kowbojki.pl Kupiłam sobie słuchawki za 1600 zl http://www.kowbojki.pl Dlaczego tak dokuczacie Tomkowi? http://www.kowbojki.pl Co teraz robicie? Dużo przytyliście przez święta? http://www.samosia.pl Jakaś chętna http://www.kowbojki.pl Za chwile zamierzam dokonać świątecznego aktu... http://www.samosia.pl Przybywam z roku 2130, zadawajcie pytania http://www.samosia.pl Coś nie tak http://www.samosia.pl Kąpiel z chłopakiem? nie śmiać się.. http://www.kowbojki.pl Dlaczego tak dokuczacie Tomkowi? http://www.kowbojki.pl Dlaczego pijecie alkohol? http://www.kowbojki.pl Oddalibyście? http://www.kowbojki.pl Męczę się! http://www.kowbojki.pl Dlaczego tak dokuczacie Tomkowi? http://www.kowbojki.pl Męczę się! http://www.kowbojki.pl Pochwalcie sie co dostaliscie na gwiazdke? http://www.samosia.pl 17 letnia dziewica http://www.kowbojki.pl Kupiłam sobie słuchawki za 1600 zl http://www.kowbojki.pl W TEGO SYLWESTRA CHCĘ SIĘ ZAKOCHAĆ http://www.kowbojki.pl Czy metr w biodrach to dużo? http://www.kowbojki.pl Dlaczego pijecie alkohol? http://www.samosia.pl EJ XDD chcialbym zeby mnie jakas dziewczyna poderwala i zaczela calowac przy plocie XDD http://www.samosia.pl Nawet na samosi mnie nie chca XDD jprd XD ide z tąd http://www.kowbojki.pl Oddalibyście? http://www.kowbojki.pl Dlaczego pijecie alkohol? http://www.samosia.pl Jestem nimfomanką? http://www.kowbojki.pl W TEGO SYLWESTRA CHCĘ SIĘ ZAKOCHAĆ http://www.kowbojki.pl Za chwile zamierzam dokonać świątecznego aktu... http://www.samosia.pl Suchość
paulinka97
paulinka97
03.10.13, 11:34 | Gimnazjum | Fizyka (zadanie)
Zgłoś

1)Dlaczego brudny płat śniegu topi się szybciej niż otaczający go czys

1)Dlaczego brudny płat śniegu topi się szybciej niż otaczający go czysty śnieg?
2)Na białej kartce papieru narysowano rysunek, wykorzystując do tego celu czerwony pisak. Jakim światłem należy oświetlić kartkę, aby rysunek był najmniej widoczny? Dlaczego?

3 pkt
Czym są punkty?
Odpowiedz

(1)

  • gość
    gość | 05.10.13, 13:48

    1) Brudny płat śniegu topi się szybciej, ponieważ brud nie może mieć ujemnej lemperatury gdyż jest odłamkiem ciała stałego. Brud oddziałowuje dodatnio na temperaturę śniegu i dlatego proces zachodzi szybciej niż w czystym śniegu.

    2)Należy oświetlić kartkę czerwonym światłem, gdyż zobojętni on kolor kartki z mazakiem.

Zadanie

gość
Wymagane minimum 4 znaki. Pozostało: 50000 znaków. Edytor zaawansowany »
Dodaj załącznik »

Edytor zaawansowany Zamknij
Podgląd:
Nazwa Kod Rezultat
Odstęp \ a następnie spacja
Nowa linia \\
Potęga x^{2}
Ułamek \frac{x}{y}
Pierwiastek \sqrt{x}
Pierwiastek n-tego stopnia \sqrt[n]{x}
Iloczyn wektorowy \times
Iloczyn skalarny \cdot
Układ 2 równań \left \{ {{y=2} \atop {x=2}} \right
Układ n równań (każde w nowej linii) \begin{cases} ax+b=0\\cx+d=0\\ex+f=0 \end{cases}
Indeks dolny x_{123}
Indeks górny x^{123}
Znaki specjalne \backslash \ \% \ \# \ \$ \ \& \ \^ \ \~
Kwantyfikator "istnieje" \exists
Kwantyfikator "dla każdego" \forall
Suma zbiorów \cup
Iloczyn zbiorów \cap
Mniejsze lub równe \leq
Większe lub równe \geq
Nierówność \neq
Około \approx
Najczęściej używane symbole:
Pi \pi
Nieskończoność \infty
Alfa \alpha
Beta \beta
Gamma \gamma
Wyrażenia zaawansowane:
Całka nieoznaczona \int{x}\, dx
Całka oznaczona \int\limits^a_b {x} \, dx
Limes \lim_{n \to \infty} a_n
Suma szeregu \sum_{n=1}^{\infty}\frac{1}{n}
Macierz \left[\begin{array}{ccc}1&2&3\\4&5&6\\7&8&9\end{array}\right]