http://www.kowbojki.pl 13nasty jesteś? Pomóż mi znaleźć tego hosts na windowsa 10 http://www.kowbojki.pl Skoro nie odpowiadacie mi na pytanie z goscia to przynajmniej odpowiedzcie wiedząc z kim piszecie... http://www.kowbojki.pl Czy opłaca się.. http://www.samosia.pl Jaki to film? prosze o pomoc http://www.kowbojki.pl Olka... http://www.kowbojki.pl Jak powiedzieć facetowi że nie chcę seksu i przekonać go do wstrzemięźliwości seksualnej http://www.kowbojki.pl Praca ze srednim wyksztalceniem http://www.kowbojki.pl Skoro nie odpowiadacie mi na pytanie z goscia to przynajmniej odpowiedzcie wiedząc z kim piszecie... http://www.samosia.pl Sparaliżowany prawiczek http://www.kowbojki.pl Cześć! Jestem tu nowa :) http://www.samosia.pl Czy można uprawiać seks z zamkniętymi oczami? http://www.kowbojki.pl Praca ze srednim wyksztalceniem http://www.samosia.pl Chłopak chce żebym zrobiła loda innemu http://www.samosia.pl Problemy z potencją u młodego mężczyzny http://www.kowbojki.pl Podjadacie.. http://www.kowbojki.pl Cześć! Jestem tu nowa :) http://www.kowbojki.pl #026. Jare jare http://www.kowbojki.pl Skoro nie odpowiadacie mi na pytanie z goscia to przynajmniej odpowiedzcie wiedząc z kim piszecie... http://www.samosia.pl Problemy z potencją u młodego mężczyzny http://www.kowbojki.pl Czy opłaca się.. http://www.samosia.pl Problemy z potencją u młodego mężczyzny http://www.samosia.pl Mam problem z kolega http://www.samosia.pl Nie wiem co robić http://www.kowbojki.pl #026. Jare jare http://www.kowbojki.pl Podjadacie.. http://www.kowbojki.pl Jak powiedzieć facetowi że nie chcę seksu i przekonać go do wstrzemięźliwości seksualnej http://www.samosia.pl Pozwolić mu odejść? http://www.samosia.pl Mam problem z kolega http://www.samosia.pl Czy można uprawiać seks z zamkniętymi oczami? http://www.samosia.pl Jaki to film? prosze o pomoc http://www.samosia.pl Nie wiem co robić http://www.kowbojki.pl Olka... http://www.kowbojki.pl Podjadacie.. http://www.kowbojki.pl Podjadacie.. http://www.kowbojki.pl Olka... http://www.kowbojki.pl Praca ze srednim wyksztalceniem http://www.kowbojki.pl 13nasty jesteś? Pomóż mi znaleźć tego hosts na windowsa 10 http://www.kowbojki.pl Posiadacie rodzeństwo? http://www.kowbojki.pl #026. Jare jare http://www.kowbojki.pl Cześć! Jestem tu nowa :) http://www.samosia.pl Sparaliżowany prawiczek http://www.kowbojki.pl Praca ze srednim wyksztalceniem http://www.samosia.pl Nie wiem co robić http://www.kowbojki.pl Czy opłaca się.. http://www.samosia.pl Ałsteria ! co sprawiło że tu weszłaś ! http://www.kowbojki.pl Posiadacie rodzeństwo? http://www.kowbojki.pl Cześć! Jestem tu nowa :) http://www.samosia.pl Co myślicie? http://www.kowbojki.pl Olka... http://www.kowbojki.pl Jak powiedzieć facetowi że nie chcę seksu i przekonać go do wstrzemięźliwości seksualnej http://www.kowbojki.pl Jak powiedzieć facetowi że nie chcę seksu i przekonać go do wstrzemięźliwości seksualnej http://www.kowbojki.pl 13nasty jesteś? Pomóż mi znaleźć tego hosts na windowsa 10 http://www.kowbojki.pl #026. Jare jare http://www.kowbojki.pl Posiadacie rodzeństwo? http://www.samosia.pl Jaki to film? prosze o pomoc http://www.kowbojki.pl Skoro nie odpowiadacie mi na pytanie z goscia to przynajmniej odpowiedzcie wiedząc z kim piszecie... http://www.kowbojki.pl Czy opłaca się.. http://www.kowbojki.pl Posiadacie rodzeństwo? http://www.samosia.pl Sparaliżowany prawiczek http://www.kowbojki.pl 13nasty jesteś? Pomóż mi znaleźć tego hosts na windowsa 10
belfer
belfer
11.11.13, 10:42 | Szkoła podstawowa | Matematyka (zadanie)
Zgłoś

1 kg szynki kosztuje 24,50 zł.Ile kosztuje 20 dag takiej szynki?

1 kg szynki kosztuje 24,50 zł.Ile kosztuje 20 dag takiej szynki?

1 pkt
Czym są punkty?
Odpowiedz

(3)

  • gość
    gość | 11.11.13, 11:10

    1 kg = 100 dag
    100 dag = 24,5 / 5
    20 dag = x

    20 dag = 4,9
    x = 4.9 zł

  • gość
    gość | 13.11.13, 23:56

    1 kg szynki kosztuje 24,50 zł.Ile kosztuje 20 dag takiej szynki?

    1 kg = 100 dag

    20 dag = x
    100 dag = 24,50

    20/100=2/24,50 => 20*24,50/100=x => x=4,90
    20 dag kosztuje 4,90 zł.

  • gość
    gość | 14.11.13, 04:20

    1 kg szynki kosztuje 24,50 zł.Ile kosztuje 20 dag takiej szynki?


    20dag = 0,2kg
    1kg = 24,50

    24,50 * 0,2 = 4,90zł

    ODP. 20dag SZYNKI KOSZTUJE 4,90zł!

    POZDRAWIAM :)

Zadanie

gość
Wymagane minimum 4 znaki. Pozostało: 50000 znaków. Edytor zaawansowany »
Dodaj załącznik »

Edytor zaawansowany Zamknij
Podgląd:
Nazwa Kod Rezultat
Odstęp \ a następnie spacja
Nowa linia \\
Potęga x^{2}
Ułamek \frac{x}{y}
Pierwiastek \sqrt{x}
Pierwiastek n-tego stopnia \sqrt[n]{x}
Iloczyn wektorowy \times
Iloczyn skalarny \cdot
Układ 2 równań \left \{ {{y=2} \atop {x=2}} \right
Układ n równań (każde w nowej linii) \begin{cases} ax+b=0\\cx+d=0\\ex+f=0 \end{cases}
Indeks dolny x_{123}
Indeks górny x^{123}
Znaki specjalne \backslash \ \% \ \# \ \$ \ \& \ \^ \ \~
Kwantyfikator "istnieje" \exists
Kwantyfikator "dla każdego" \forall
Suma zbiorów \cup
Iloczyn zbiorów \cap
Mniejsze lub równe \leq
Większe lub równe \geq
Nierówność \neq
Około \approx
Najczęściej używane symbole:
Pi \pi
Nieskończoność \infty
Alfa \alpha
Beta \beta
Gamma \gamma
Wyrażenia zaawansowane:
Całka nieoznaczona \int{x}\, dx
Całka oznaczona \int\limits^a_b {x} \, dx
Limes \lim_{n \to \infty} a_n
Suma szeregu \sum_{n=1}^{\infty}\frac{1}{n}
Macierz \left[\begin{array}{ccc}1&2&3\\4&5&6\\7&8&9\end{array}\right]