http://www.samosia.pl Kto? *Szybkie pytanie* http://www.kowbojki.pl Bartosz http://www.kowbojki.pl Na co? http://www.kowbojki.pl Bartosz http://www.samosia.pl Czy samosia chyli się ku upadkowi ? http://www.kowbojki.pl Przykro mi, że mężczyźni mają taki lekceważący stosunek do kobiet http://www.kowbojki.pl Jestescie obecnie w kims zakochani? http://www.kowbojki.pl Mam depresję, nerwicę, fobię społeczną, złamane serce, rozbita rodzinę, zero przyjaciół, tragiczną sytuację zawodową, zupełne wypalenie http://www.samosia.pl Ile jest osób na samosi? http://www.samosia.pl Echelon4 http://www.samosia.pl Telefon dla babci http://www.samosia.pl Co robicie? http://www.samosia.pl Zdrada http://www.kowbojki.pl Sex analny boli? http://www.samosia.pl Ale dlaczego tego wcześniej nie braliśmy pod uwagę? http://www.kowbojki.pl Mam depresję, nerwicę, fobię społeczną, złamane serce, rozbita rodzinę, zero przyjaciół, tragiczną sytuację zawodową, zupełne wypalenie http://www.samosia.pl Pytanie w szczególności do facetów http://www.kowbojki.pl Kilka godzin temu zalozylam tu temat o Nevadzie http://www.kowbojki.pl Ocencie po kolei uzytkowników których wymienie zaraz http://www.kowbojki.pl Jestescie obecnie w kims zakochani? http://www.kowbojki.pl Kilka godzin temu zalozylam tu temat o Nevadzie http://www.kowbojki.pl Mam depresję, nerwicę, fobię społeczną, złamane serce, rozbita rodzinę, zero przyjaciół, tragiczną sytuację zawodową, zupełne wypalenie http://www.kowbojki.pl Zrozumcie. http://www.kowbojki.pl Zrozumcie. http://www.kowbojki.pl Sex analny boli? http://www.samosia.pl Przytarłem jej auto. http://www.kowbojki.pl Dlaczego nie śpicie? http://www.kowbojki.pl Na co? http://www.samosia.pl Zdrada http://www.kowbojki.pl Jestescie obecnie w kims zakochani? http://www.kowbojki.pl Przykro mi, że mężczyźni mają taki lekceważący stosunek do kobiet http://www.kowbojki.pl Bartosz http://www.kowbojki.pl Dlaczego nie śpicie? http://www.kowbojki.pl Dlaczego nie śpicie? http://www.kowbojki.pl Kilka godzin temu zalozylam tu temat o Nevadzie http://www.kowbojki.pl Na co? http://www.samosia.pl Telefon dla babci http://www.samosia.pl Ale dlaczego tego wcześniej nie braliśmy pod uwagę? http://www.kowbojki.pl Ocencie po kolei uzytkowników których wymienie zaraz http://www.kowbojki.pl Ocencie po kolei uzytkowników których wymienie zaraz http://www.kowbojki.pl Kilka godzin temu zalozylam tu temat o Nevadzie http://www.kowbojki.pl Sex analny boli? http://www.kowbojki.pl Zrozumcie. http://www.kowbojki.pl Sex analny boli? http://www.kowbojki.pl Zrozumcie. http://www.kowbojki.pl Na co? http://www.samosia.pl Kto? *Szybkie pytanie* http://www.kowbojki.pl Jestescie obecnie w kims zakochani? http://www.kowbojki.pl Bartosz http://www.kowbojki.pl Dlaczego nie śpicie? http://www.kowbojki.pl Przykro mi, że mężczyźni mają taki lekceważący stosunek do kobiet http://www.samosia.pl Przytarłem jej auto. http://www.kowbojki.pl Przykro mi, że mężczyźni mają taki lekceważący stosunek do kobiet http://www.kowbojki.pl Mam depresję, nerwicę, fobię społeczną, złamane serce, rozbita rodzinę, zero przyjaciół, tragiczną sytuację zawodową, zupełne wypalenie http://www.kowbojki.pl Ocencie po kolei uzytkowników których wymienie zaraz
kowbojka
kowbojka
30.10.13, 16:15 | Szkoła podstawowa | Matematyka (zadanie)
Zgłoś

PLIS ROZWIĄŻCIE TO DAJE NAJJJ!!!! Zad 1.Kilogram cukierków czekoladowy

PLIS ROZWIĄŻCIE TO DAJE NAJJJ!!!!
Zad 1.Kilogram cukierków czekoladowych kosztuje 28,50 zł. Ile trzeba zapłacić za 30 dag tych cukierków?
Zad 2. Kilogram truskawek kosztuje 4,50zł, a kilogram jabłek 3,50zł. Ile trzeba zapłacić kupując 1cała 1/5 piąta kilograma truskawek i 2 całe 1/2 druga kilograma jabłek?
Zad 3.Nowa pralka kosztuje 1826 zł. Przy zakupie na raty należy dopłacić 0,15 tej kwoty. Ile kosztuje pralka przy zakupie ratalnym?

PLIS DAJE NAJ NAJ NAWET ZA 2 ZADANIA PLIS WIEM ŻE MAŁO PUNKTW ALE WIĘCEJ NIE MAM

7 pkt
Czym są punkty?
Odpowiedz

(2)

  • gość
    gość | 30.10.13, 20:16

    1.
    28.50*0,3=8,55

    2.
    4,5*1,2=5,4
    3,5*2,5=8,75
    5,4+8,75=14,15

    3.
    1826*0,15=273,9
    273,9+1826=2099,9

  • gość
    gość | 31.10.13, 17:19

    Zad.1
    1kg - 28,50zł
    1kg - 100dag
    30/100kg - 3/10kg
    28,50x3/10kg=8,55zł
    Odp.: Za 30 dag tych cukierków należy zapłacić 8,55zł.
    Zad.2
    1kg truskawek - 4,50zł
    1 kg jabłek - 3,50zł
    1 i 1/5 x 4,50zł=5.40zł
    2 i 1/2 x 3,50zł=8,75zł
    5,40zł+8,75zł=14,15zł
    Odp.: Należy zapłacić 14,15zł.
    Zad.3
    1826złx0,15=273,9zł
    1826+273,9zł=2099,9zł
    Odp.: Przy zakupie ratalnym należy zapłacić za pralkę 2099,9zł.

Zadanie

gość
Wymagane minimum 4 znaki. Pozostało: 50000 znaków. Edytor zaawansowany »
Dodaj załącznik »

Edytor zaawansowany Zamknij
Podgląd:
Nazwa Kod Rezultat
Odstęp \ a następnie spacja
Nowa linia \\
Potęga x^{2}
Ułamek \frac{x}{y}
Pierwiastek \sqrt{x}
Pierwiastek n-tego stopnia \sqrt[n]{x}
Iloczyn wektorowy \times
Iloczyn skalarny \cdot
Układ 2 równań \left \{ {{y=2} \atop {x=2}} \right
Układ n równań (każde w nowej linii) \begin{cases} ax+b=0\\cx+d=0\\ex+f=0 \end{cases}
Indeks dolny x_{123}
Indeks górny x^{123}
Znaki specjalne \backslash \ \% \ \# \ \$ \ \& \ \^ \ \~
Kwantyfikator "istnieje" \exists
Kwantyfikator "dla każdego" \forall
Suma zbiorów \cup
Iloczyn zbiorów \cap
Mniejsze lub równe \leq
Większe lub równe \geq
Nierówność \neq
Około \approx
Najczęściej używane symbole:
Pi \pi
Nieskończoność \infty
Alfa \alpha
Beta \beta
Gamma \gamma
Wyrażenia zaawansowane:
Całka nieoznaczona \int{x}\, dx
Całka oznaczona \int\limits^a_b {x} \, dx
Limes \lim_{n \to \infty} a_n
Suma szeregu \sum_{n=1}^{\infty}\frac{1}{n}
Macierz \left[\begin{array}{ccc}1&2&3\\4&5&6\\7&8&9\end{array}\right]