http://www.samosia.pl Surogatka http://www.samosia.pl Kłopotliwe urodziny- pomóżcie http://www.kowbojki.pl Czy na kowbojkach można poznać jeszcze kogos fajnego? http://www.samosia.pl Surogatka http://www.samosia.pl Pomozcie, prosze http://www.kowbojki.pl Cześć, witajcie :D http://www.kowbojki.pl Co to za 24 miejsce o co chodzi ! http://www.kowbojki.pl Co to za 24 miejsce o co chodzi ! http://www.samosia.pl Bajkopisarz http://www.kowbojki.pl Widać że Malediwy zgłaszała temat o kowbojkach. Wszyscy wiemy, że jesteś stara, po co temu zaprzeczasz torbo? http://www.kowbojki.pl Czopek wyraź swą opinię o... http://www.kowbojki.pl Co to za 24 miejsce o co chodzi ! http://www.kowbojki.pl Widać że Malediwy zgłaszała temat o kowbojkach. Wszyscy wiemy, że jesteś stara, po co temu zaprzeczasz torbo? http://www.kowbojki.pl Samobójstwo jak wytłumaczyć dziecku? http://www.kowbojki.pl Chcialabym miec kota albo psa :( http://www.kowbojki.pl Czopek wyraź swą opinię o... http://www.kowbojki.pl Czy na kowbojkach można poznać jeszcze kogos fajnego? http://www.kowbojki.pl Odnoszę dziwne wrażenie, że... http://www.samosia.pl Pomocy http://www.samosia.pl Chyba właśnie złamałam sobie zęba na jabłku. Pizza by mi tego nigdy nie zrobiła! http://www.kowbojki.pl Cześć, witajcie :D http://www.samosia.pl Surogatka http://www.kowbojki.pl Co to za 24 miejsce o co chodzi ! http://www.kowbojki.pl Odnoszę dziwne wrażenie, że... http://www.samosia.pl Kłopotliwe urodziny- pomóżcie http://www.kowbojki.pl Czy na kowbojkach można poznać jeszcze kogos fajnego? http://www.kowbojki.pl A myślałem, że to ja będę tym, który... http://www.kowbojki.pl Cześć, witajcie :D http://www.kowbojki.pl Chcialabym miec kota albo psa :( http://www.kowbojki.pl Odnoszę dziwne wrażenie, że... http://www.kowbojki.pl A co jeśli ta strona była by płatna ? też byście wchodzili ? http://www.kowbojki.pl A co jeśli ta strona była by płatna ? też byście wchodzili ? http://www.samosia.pl Imiona dla pieska http://www.kowbojki.pl Chcialabym miec kota albo psa :( http://www.samosia.pl Co z tym tyłkiem? http://www.kowbojki.pl Odnoszę dziwne wrażenie, że... http://www.samosia.pl Prezent http://www.samosia.pl Co oznacza gdy chlopak mówi : oddam Ci swoje serce...? http://www.samosia.pl Pomocy http://www.samosia.pl Co oznacza gdy chlopak mówi : oddam Ci swoje serce...? http://www.kowbojki.pl A co jeśli ta strona była by płatna ? też byście wchodzili ? http://www.samosia.pl Co z tym tyłkiem? http://www.kowbojki.pl Czopek wyraź swą opinię o... http://www.kowbojki.pl Cześć, witajcie :D http://www.kowbojki.pl Samobójstwo jak wytłumaczyć dziecku? http://www.kowbojki.pl A myślałem, że to ja będę tym, który... http://www.samosia.pl Pomocy http://www.kowbojki.pl Widać że Malediwy zgłaszała temat o kowbojkach. Wszyscy wiemy, że jesteś stara, po co temu zaprzeczasz torbo? http://www.kowbojki.pl Czy na kowbojkach można poznać jeszcze kogos fajnego? http://www.samosia.pl Prezent http://www.samosia.pl Prezent http://www.kowbojki.pl A myślałem, że to ja będę tym, który... http://www.samosia.pl Kłopotliwe urodziny- pomóżcie http://www.kowbojki.pl A co jeśli ta strona była by płatna ? też byście wchodzili ? http://www.samosia.pl Co oznacza gdy chlopak mówi : oddam Ci swoje serce...? http://www.kowbojki.pl A myślałem, że to ja będę tym, który... http://www.kowbojki.pl Samobójstwo jak wytłumaczyć dziecku? http://www.kowbojki.pl Chcialabym miec kota albo psa :( http://www.kowbojki.pl Czopek wyraź swą opinię o... http://www.kowbojki.pl Samobójstwo jak wytłumaczyć dziecku? http://www.kowbojki.pl Widać że Malediwy zgłaszała temat o kowbojkach. Wszyscy wiemy, że jesteś stara, po co temu zaprzeczasz torbo?
marcinek666
marcinek666
14.11.13, 05:59 | Szkoła podstawowa | Matematyka (zadanie)
Zgłoś

Za 1 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram

Za 1 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogronm.?

9 pkt
Czym są punkty?
Odpowiedz

(1)

  • gość
    gość | 15.11.13, 02:28

    Za 1 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogronm

    1,75kg-9,80

    1kg=9,80:1,75=5,60

    spr.
    5,60-cena kg winogron
    0,75*5,60=4,20-cena 3/4kg winogron
    5,60+4,20=9,80zł
    Odp. Kilogram winogron kosztuje 5,60zł

Zadanie

gość
Wymagane minimum 4 znaki. Pozostało: 50000 znaków. Edytor zaawansowany »
Dodaj załącznik »

Edytor zaawansowany Zamknij
Podgląd:
Nazwa Kod Rezultat
Odstęp \ a następnie spacja
Nowa linia \\
Potęga x^{2}
Ułamek \frac{x}{y}
Pierwiastek \sqrt{x}
Pierwiastek n-tego stopnia \sqrt[n]{x}
Iloczyn wektorowy \times
Iloczyn skalarny \cdot
Układ 2 równań \left \{ {{y=2} \atop {x=2}} \right
Układ n równań (każde w nowej linii) \begin{cases} ax+b=0\\cx+d=0\\ex+f=0 \end{cases}
Indeks dolny x_{123}
Indeks górny x^{123}
Znaki specjalne \backslash \ \% \ \# \ \$ \ \& \ \^ \ \~
Kwantyfikator "istnieje" \exists
Kwantyfikator "dla każdego" \forall
Suma zbiorów \cup
Iloczyn zbiorów \cap
Mniejsze lub równe \leq
Większe lub równe \geq
Nierówność \neq
Około \approx
Najczęściej używane symbole:
Pi \pi
Nieskończoność \infty
Alfa \alpha
Beta \beta
Gamma \gamma
Wyrażenia zaawansowane:
Całka nieoznaczona \int{x}\, dx
Całka oznaczona \int\limits^a_b {x} \, dx
Limes \lim_{n \to \infty} a_n
Suma szeregu \sum_{n=1}^{\infty}\frac{1}{n}
Macierz \left[\begin{array}{ccc}1&2&3\\4&5&6\\7&8&9\end{array}\right]